طی درخواستی از سوی شرکت پتروشیمی فجر مبنی بر برگزاری سمیناری جهت معرفی فنی محصولات شرکت ABB در زمینه درایوها و الکتروموتورها این سمینار تخصصی در تاریخ دوشنبه 4 اردیبهشت ماه 1396 در سالن کنفرانس شرکت پتروشیمی فجر و با حضور مدیران، مهندسان و متخصصان برق این شرکت برگزار گردید.

در این جلسه آقای مهندس علی کرمی مدیر بخش درایو شرکت ABB ایران به تشریح و ارائه سیستم های درایو مورد نیازصنایع نفت، گاز و پتروشیمی پرداختند. در ادامه سمینار، جلسه پرسش و پاسخ فنی پیرامون این مبحث برگزار و توسط مهندس علی کرمی و مهندس امین مرعشی پاسخگویی به سوالات فنی انجام گردید. همچنین به دلیل ابراز علاقه مندی مدیران شرکت پتروشیمی فجر، برنامه بازدید از سایت این شرکت و نیز بازدید از تجهیزات برق واحد تصفیه خانه RO این شرکت انجام گرفت و مسائل فنی و راهکارهای پیشنهادی جهت بروزرسانی و برطرف سازی مشکلات فعلی این شرکت راهکارهای مناسب ارائه گردیدد.

در ادامه این جلسه و پیرو ابراز علاقه مندی مدیران واحد برق و تعمیرات شرکت پتروشیمی فجر جهت استفاده از درایوهای مورد نیاز جهت کنترل الکتروموتورهای ولتاژ متوسط واحد تصفیه خانه این شرکت، درخواست ارائه طرح و محصولات پیشنهادی جهت موارد مطرح شده به شرکت بهنیا صنعت وزین ارائه گردید.

 

photo_2017-05-03_15-32-03

سمینار تخصصی معرفی محصولات شرکت ABB در زمینه درایوهای دور متغیر