Skip to Content

آرشیو دسته بندی ها:اخبار

بازدید و کارشناسی ترانسفورمر شرکت فولاد اکسین خوزستان توسط آقای مهندس سحرخیز مدیر بخش تولید و کنترل انرژی شرکت ABB ایران

در پی آسیب دیدگی و از مدار خارج شدن ترانس 120MVA شرکت فولاد اکسین خوزستان محصول شرکت ABB و در خواست این شرکت در خصوص بررسی وضعیت و خسارات وارده به ترانس و انجام همکاری جهت تهیه و تامین قطعات و تجهیزات صدمه دیده ترانس، کارشناسان بخش خدمات مشتریان شرکت بهنیا صنعت بلافاصله در محل حاضر شده و پس از بررسی موضوع، فرایند درخواست اعزام کارشناس شرکت ABB در دستور کار قرار گرفت.

ادامه مطلب

برگزاری سمینار تخصصی معرفی محصولات شرکت ABB در زمینه درایوها در شرکت پتروشیمی فجر 2

طی درخواستی از سوی شرکت پتروشیمی فجر مبنی بر برگزاری سمیناری جهت معرفی فنی محصولات شرکت ABB در زمینه درایوها و الکتروموتورها این سمینار تخصصی در تاریخ دوشنبه 4 اردیبهشت ماه 1396 در سالن کنفرانس شرکت پتروشیمی فجر و با حضور مدیران، مهندسان و متخصصان برق این شرکت برگزار گردید.

ادامه مطلب

جلسه با مدیران شرکت لینک اینترنشنال ایتالیا جهت عقد قرارداد نمایندگی

در راستای توسعه اهداف بلند مدت شرکت بهنیا صنعت وزین و نیز به منظور توسعه همکاری های بین المللی این شرکت با شرکت ها و تولید کنندگان برتر اروپایی، این شرکت در بهمن و اسفند ماه 1395 میزبان تنی چند از مدیران ارشد شرکت Link International ایتالیا بود. مدیران این شرکت ضمن بازدید از شرکت بهنیا صنعت وزین و آشنایی با توانمندی ها و قابلیت های این شرکت، قرارداد همکاری و اعطای نمایندگی انحصاری محصولات و خدمات خود را در ایران با شرکت بهنیا صنعت وزین به امضاء رساندند.

ادامه مطلب

برگزاری جلسه معرفی و آشنایی با مسئله بهبود کیفیت توان و اثرات هارمونیک در شبکه برق شرکت پتروشیمی فجر

روز چهارشنبه 29 دی ماه 1395 جلسه آشنایی و بررسی پدیده هارمونیک و اثرات مخرب آن در شبکه توزیع برق و مسئله بهبود کیفیت توان در شرکت پتروشیمی فجر برگزار گردید.

ادامه مطلب

برگزاری جلسه معرفی محصولات کیفیت توان با مهندسان واحد برق و اتوماسیون شرکت فولاد اکسین

روز سه شنبه 28 دی ماه 1395 جلسه اشنایی و معرفی سیستم های بهبود کیفیت توان و راه کارهای عملی افزایش راندمان و برطرف نمودن مشکلات ناشی از اثرات هارمونیک در سیستم های شبکه برق در واحد برق و اتوماسیون شرکت فولاد اکسین خوزستان برگزار گردید.

ادامه مطلب

اخد نمایندگی شرکت های Comsys و Mirus International

طی تفاهم نامه ای با شرکت آریان درین ماد نماینده انحصاری شرکت های Comsys سوئد و Mirus International کانادا شرکت بهنیا صنعت وزین به عنوان نماینده این شرکت ها در غرب کشور تعیین گردید. این شرکت ها بصورت خاص در زمینه طراحی و تولید تجهیزات بهبود کیفیت توان برق در شبکه های برق فعالت داشته و محصولات بسیار متنوع و با کیفیتی در این زمینه ها ارائه می نمایند. بر اساس این موافقت نامه شرکت بهنیا صنعت وزین فروش و ارائه خدمات پس از فروش این محصولات را در استانهای غربی ایران بر عهده خواهد داشت. بهنیا صنعت وزین با داشتن پرسنل تخصصی نیروهای فنی در این زمینه آماده ارائه خدمات و محصولات ذکر شده به صنایع مختلف می باشد.

ادامه مطلب

اخذ نمایندگی انحصاری شرکت Prada Nargesa اسپانیا

شرکت بهنیا صنعت وزین در اجرای هر چه بهتر ارائه خدمات به مشتریان خود و جهت توسعه کالاهای قابل تامین خود موفق به اخذ نمایندگی انحصاری فروش محصولات و ارائه خدمات فنی شرکت .PRADA NARGESA S.L اسپانیا در ایران گردید.

ادامه مطلب